Global Ortağımız, Burson-Marsteller

Halkla ilişkiler ve iletişim alanlarında dünyanın önde gelen şirketi Burson-Marsteller, kurumlara ve markalara sürdürülebilir itibar gelişimi için stratejik danışmanlık hizmetleri ve yenilikçi iletişim programları sunmaktadır. Bu danışmanlık ve program geliştirme hizmetleri, halkla ilişkiler, kamu ilişkileri, itibar ve kriz yönetimi, dijital stratejiler ve reklam da dahil olmak üzere farklı uzmanlık alanlarını kapsamaktadır. Burson-Marsteller‘in müşterileri arasında küresel kuruluşların yanı sıra, farklı sektörlere ait dernek ve birlikler, hizmet sektörü kuruluşları, hükümetler ve benzeri büyük boyutlu kurumlar yer almaktadır.

Müşteri kurum ve kuruluşlar, genellikle Burston-Marsteller‘dan kriz dönemleri, ürün, hizmet ve marka lansmanları, köklü değişim ya da kurumsal geçiş ve dönüşüm süreçleri gibi kritik süreçlerin yönetiminde destek alırlar. Bu süreçler, farklı sektörlerde bilgi ve deneyim birikimin yanı sıra, uzmanlık ve araştırmalarla desteklenen sofistike iletişim kampanyaları gerektirir. Müşterileri firmaya çeken en önemli unsur ise, en yüksek öneme sahip hedef kitleler ve paydaş grupları ile etkin iletişim kurma konusunda şirketin sahip olduğu başarılı deneyimlerdir. Burson-Marsteller, müşterileri için programlarını, Kanıt Temelinde İletişim ismi verilen yaklaşım metodolojisiyle gerçekleştirir. Bu yaklaşım metodolojisi, baştan sona tüm süreçlerinde veri ve bilgi üzerinde inşa edilen bilimsel bir sürece verilen isimdir.

Burson-Marsteller‘ın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında, tüketici ve marka odaklı pazarlama iletişimi, kurumsal ve finansal iletişim, kriz ve gündem yönetimi, dijital iletişim, sağlık hizmetleri ve pazarlaması iletişimi, kamu ilişkileri ve teknoloji iletişimi yer almaktadır.
Burson-Marsteller, dünyanın en güçlü markalarının iş ortağı konumunda bulunan Young & Rubicam Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Sektörde tekil nitelik taşıyan bu ilişkinin gücü, müşterilere entegre hizmetleri tam bir portföy halinde sunabilecek stratejik konuma sahip şirketler oluşturmaktadır. Bu güç ve şirketlerin müşteri hizmeti yetenekleri, Young & Rubicam Group’un dünyanın en kapsamlı iletişim hizmetleri grubu WPP plc, bünyesine girmesi ile daha da ileri bir noktaya taşınmıştır.

Burson-Marsteller hakkında daha fazla bilgi için almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ