hizmetlerimiz_img_1

Ana hedeflerimiz kurum kimliği oluşturarak bunu sürekli ve gelişen bir yapıya oturtmak, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirlemek, doğru hedef kitleye mesajlarımızı iletmek, gündem ve lider iletişimi ile marka bilinirliğini artırmak.

Geliştirilen iletişim hedefleri doğrultusunda medya planı oluşturmak, mesajlarını medya organları ile paylaşmak, kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılmak, medya mensuplarına yönelik projeler geliştirmek, raporlama ve analiz yapmak. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için;

DAHA FAZLA BİLGİ
islerimiz_img_2_

Bugüne kadar Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen kurum ve markalarına iletişim danışmanlığı veren Effect İletişim Gurubu, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Kurumsal İletişim, Liderlik İletişimi, Pazarlama İletişimi, Finansal İletişim ve Yatırımcı İlişkileri, Uluslararası Halkla İlişkiler ve Dijital Marka İletişimi gibi birçok konuda markanızın tüm ihtiyaçlarını, profesyonel bir şekilde çözümlüyoruz.

Geleceğimizi birlikte şekillendirelim!

DAHA FAZLA BİLGİ
customer_img_1_xml

Müşterilerimizin kurumsal iletişimine hizmet vermek ve değer katmak bizim için her zaman ön plandadır. İletişim yönetimini üçüncü taraflara emanet etmek başlı başına bir güven işidir. Tüm çalışmalarımız bu seçim üzerine kuruludur.

Yaklaşık yirmi yıldır amacımız, en yüksek müşteri memnuniyetiyle en iyi iletişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktır. Bu bizim için en önemli unsurdur ve her gün, her dakika bunu başarmak için çalışırız. Türkiye’deki en beğenilen şirketlerden bazılarıyla çalışmamızın ve müşterilerimizin uzun süre bize sadık kalmasının en önemli nedeni de budur.

Onlarla iş ilişkisi olarak başlayan çalışmalarımız uzun yıllar sürecek dostluklarımızın da başlangıcıdır. Referanslar hakkında bilgi almak için;

DAHA FAZLA BİLGİ
Bize ulaşın!